KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. vyrábí kancelářský nábytek pod vlastní značkou BINNELAND

kancelářský nábytek Binneland

Kancelářský nábytek Binneland řady HOOF je stabilní a pevný, psací stoly mají 36 mm silné stolové desky s 2 mm silnou hranou, možné i v provedení kancelářských stolů s hliníkovými hranami.

Výška psacího stolu je 75 cm. Všechny stoly i skříně kancelářského nábytku Binneland Hoof mají možnost výškového vyrovnání pro nerovnost podlahy v kancelářích a ostatních prostorách

Materiál všech povrchů kancelářského nábytku je z melaminové pryskyřice, který se velice snadno udržuje. Barevné varianty řady HOOF jsou doplněny o atraktivní hliníkové hrany, dodávající i kancelářskému nábytku atraktivní vzhled.

Funkční program kancelářského nábytku Binneland BAAS je ideální i pro vybavení Vaší kanceláře. Psací stoly se stabilními bočnicemi a horizontálním a vertikálním vedením kabelů. Tloušťka pracovní desky s melaminovým povrchem je 36mm a snese tak velké zatížení. Regály na spisy a skříňě s 3 nebo 5 policemi i v kombinaci police a skříňky. Funkční a kvalitní kancelářský nábytek, který i při výhodné ceně vyniká skutečnou kvalitou.

Business centrum Praha Karlín – vybavení manažerské kanceláře, malé zasedací místnosti.