KOMERČNÍ NÁBYTEK

NÁBYTEK DO RESTAURACÍ, OBCHODŮ, BARŮ

obchody, banky, restaurace, hotely, veletržní stánky

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. dodává individuální řešení pro vybavení obchodů, škol, školek, restaurací, bank, hotelů a jiných komerčních prostor, nábytek a zařízení zdravotnických zařízení, nebo kosmetických salonů.

Velmi žádaným segmentem je komerční nábytek jako např. recepce pro hotel, autoservis, kadeřnictví apod. a reklamní stánky pro prezentaci na výstavách a veletrzích, nebo prezentaci značky např. v obchodních centrech. S těmito výrobky máme bohaté zkušenosti, vyrobíme recepci či stánek přesně podle vašich představ.

Při realizaci nábytku jako vybavení restaurace, či obchodu zajistíme i návrh projektu a počítačový model budoucího vzhledu.

ukázky realizací a možných řešení od truhlářství Havlík s.r.o. – komerční nábytek:

Oblaca Bar Tower Park Praha

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž interiéru restaurace, stolů, židlí, baru a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Recepce AAA Auto

Recepce zákaznického centra AAA Auto.

Recepční pulty a kompletní sestavy nábytku pro recepce. Vyrobíme a vybavíme recepci pro firmy, hotely, zdravotnická zařízení, autoservisy, či kosmetická studia a kadeřnické salony. Vyrobíme recepční pult podle projektové dokumentace a představ zákazníka.

Autosalon Mercedes

Dřevěné schodiště v interiéru autosalonu Mercedes - Benz. Jednoduché, designově čisté schody z tvrdého dřeva.

Kavárna Šestajovice

Vybavení Kavárny v Šestajovicích. Truhlářství Havlík realizovalo výrobu interiéru kavárny, včetně instalace a kompletace interiéru v provozovně. Moderní a přesto stylový interiér a nábytek v interiéru kavárny včetně dětského koutku, prodejního pultu i stolků a dalšího vybavení.

Kadeřnický salon Jindřišská

Kadeřnický salon Jindřišská, Praha - vybavení a výroba interiéru kadeřnického salonu, masivní dřevěné stoly, vybavení bistra, židle, stolky...

Pivnice Šutka

Pivnice Šutka funguje už od roku 1975; v roce 2014 prošla kompletní rekonstrukcí, realizace interiéru pivnice od truhlářství Havlík s.r.o. - výroba stolů, lavic, interiérových doplňků -  nápojové a menu poutače, tabule, dřevěné obložení stěn a prostory výčepu. 

Katr restaurant

Vybavení interiéru pražské restaurace Katr Restaurant.

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž kompletního vybavení restaurace, stolů, židlí a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Restaurant FIGO

Truhlářství Havlík vyrobilo a instalovalo veškeré vybavení zařízení restaurantu Figo. Do restaurace byly vyrobeny stoly, regálové stěny, bar a další zařízení.

Reklamní stánek Becherovka

Reklamní stánek Becherovka vyrobený truhlářstvím Havlík na míru dle přání a návrhu společnosti a obchodníka.

Stánek je využíván k prezentaci značky v obchodních centrech a na společenských akcích.

Interiér prodejny Farmářský trh

Farmářský trh - výroba a realizace nábytku a zařízení pražské prodejny. Spolupráce s designovým studiem Bohemia Decor. Projekt byl realizován od počítačového návrhu interiéru a vizualizace až po výrobu a konečnou montáž nábytku a zařízení truhlářstvím Havlík.

‹ zpět
my-narodni-2014-08 my-narodni-2014-07 my-narodni-2014-06 my-narodni-2014-05 my-narodni-2014-04 my-narodni-2014-03 my-narodni-2014-02 my-narodni-2014-01 my-narodni-1-12 my-narodni-1-11 my-narodni-1-10 my-narodni-1-9 my-narodni-1-8 my-narodni-1-7 my-narodni-1-6 my-narodni-1-5 my-narodni-1-4 my-narodni-1-3 my-narodni-1-2 my-narodni-1-1
‹ zpět
truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-06 truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-05 truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-04 truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-03 truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-02 truhlarstvi-nábytek-restaurace-bistro-01
Pivnice Pod Petřínem

Realizace interiéru pivnice Pod Petřínem podle počítačového návrhu vizualizace. Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a vybavení do pivnice - stoly, židle a lavice, dřevěné obložení stěn a výčepního pultu.

Kosmetický salon

Nábytek do komerčních prostor - vybavení kosmetického salonu. Recepce a interiér provozovny, vyrobeno dle návrhu truhlářstvím Havlík.

Zubní ordinace

Nábytek a interiérové vybavení zubní ordinace. Skříně, kartotéka se zásuvkovým systémem, pracovní deska, linka s dřezem. Vyrobeno na míru podle požadavku zákazníka.

‹ zpět
skolka-libicka-27 skolka-libicka-26 skolka-libicka-25 skolka-libicka-24 skolka-libicka-23 skolka-libicka-22 skolka-libicka-21 skolka-libicka-20 skolka-libicka-19 skolka-libicka-18 skolka-libicka-17 skolka-libicka-16 skolka-libicka-15 skolka-libicka-14 skolka-libicka-13 skolka-libicka-12 skolka-libicka-11 skolka-libicka-10 skolka-libicka-9 skolka-libicka-8 skolka-libicka-7 skolka-libicka-6 skolka-libicka-5 skolka-libicka-4 skolka-libicka-3 skolka-libicka-2 skolka-libicka-1
Provozovna open space

Vybavení provozovny autobazaru kancelářským nábytkem. Kancelářské stoly, jednotlivé boxy v open space kanceláři.