KOMERČNÍ NÁBYTEK

NÁBYTEK DO RESTAURACÍ, OBCHODŮ, BARŮ

obchody, banky, restaurace, hotely, veletržní stánky

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. dodává individuální řešení pro vybavení obchodů, škol, školek, restaurací, bank, hotelů a jiných komerčních prostor, nábytek a zařízení zdravotnických zařízení, nebo kosmetických salonů.

Velmi žádaným segmentem je komerční nábytek jako např. recepce pro hotel, autoservis, kadeřnictví apod. a reklamní stánky pro prezentaci na výstavách a veletrzích, nebo prezentaci značky např. v obchodních centrech. S těmito výrobky máme bohaté zkušenosti, vyrobíme recepci či stánek přesně podle vašich představ.

Při realizaci nábytku jako vybavení restaurace, či obchodu zajistíme i návrh projektu a počítačový model budoucího vzhledu.

ukázky realizací a možných řešení od truhlářství Havlík s.r.o. – komerční nábytek:

Oblaca Bar Tower Park Praha

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž interiéru restaurace, stolů, židlí, baru a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Recepce AAA Auto

Recepce zákaznického centra AAA Auto.

Recepční pulty a kompletní sestavy nábytku pro recepce. Vyrobíme a vybavíme recepci pro firmy, hotely, zdravotnická zařízení, autoservisy, či kosmetická studia a kadeřnické salony. Vyrobíme recepční pult podle projektové dokumentace a představ zákazníka.

‹ zpět
truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-05  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-04  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-03  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-02  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-01
Kavárna Šestajovice

Vybavení Kavárny v Šestajovicích. Truhlářství Havlík realizovalo výrobu interiéru kavárny, včetně instalace a kompletace interiéru v provozovně. Moderní a přesto stylový interiér a nábytek v interiéru kavárny včetně dětského koutku, prodejního pultu i stolků a dalšího vybavení.

Kadeřnický salon Jindřišská

Kadeřnický salon Jindřišská, Praha - vybavení a výroba interiéru kadeřnického salonu, masivní dřevěné stoly, vybavení bistra, židle, stolky...

Pivnice Šutka

Pivnice Šutka funguje už od roku 1975; v roce 2014 prošla kompletní rekonstrukcí, realizace interiéru pivnice od truhlářství Havlík s.r.o. - výroba stolů, lavic, interiérových doplňků -  nápojové a menu poutače, tabule, dřevěné obložení stěn a prostory výčepu. 

Katr restaurant

Vybavení interiéru pražské restaurace Katr Restaurant.

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž kompletního vybavení restaurace, stolů, židlí a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Restaurant FIGO

Truhlářství Havlík vyrobilo a instalovalo veškeré vybavení zařízení restaurantu Figo. Do restaurace byly vyrobeny stoly, regálové stěny, bar a další zařízení.

Reklamní stánek Becherovka

Reklamní stánek Becherovka vyrobený truhlářstvím Havlík na míru dle přání a návrhu společnosti a obchodníka.

Stánek je využíván k prezentaci značky v obchodních centrech a na společenských akcích.

Interiér prodejny Farmářský trh

Farmářský trh - výroba a realizace nábytku a zařízení pražské prodejny. Spolupráce s designovým studiem Bohemia Decor. Projekt byl realizován od počítačového návrhu interiéru a vizualizace až po výrobu a konečnou montáž nábytku a zařízení truhlářstvím Havlík.

Obchodní dům MY Národní

Truhlářství Havlík spolupracuje se společností Tesco, vyrobilo vybavení regálových systémů a pokladní pulty v části obchodního domu MY na pražské Národní třídě.

Interiér bistro Rašínovo nábřeží

Vybavení kompletního interiéru bistra v Praze na Rašínově nábřeží. Kompletní interiér podle návrhu, vizualizace a konečné realizace. Výroba stolů, prodejního pultu, policových systémů a regálů.

Pivnice Pod Petřínem

Realizace interiéru pivnice Pod Petřínem podle počítačového návrhu vizualizace. Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a vybavení do pivnice - stoly, židle a lavice, dřevěné obložení stěn a výčepního pultu.

‹ zpět
nabytek-kosmeticky-salon-11 nabytek-kosmeticky-salon-10 nabytek-kosmeticky-salon-9 nabytek-kosmeticky-salon-8 nabytek-kosmeticky-salon-7 nabytek-kosmeticky-salon-6 nabytek-kosmeticky-salon-5 nabytek-kosmeticky-salon-4 nabytek-kosmeticky-salon-3 nabytek-kosmeticky-salon-2 nabytek-kosmeticky-salon-1
Zubní ordinace

Nábytek a interiérové vybavení zubní ordinace. Skříně, kartotéka se zásuvkovým systémem, pracovní deska, linka s dřezem. Vyrobeno na míru podle požadavku zákazníka.

Mateřská škola Libická, Praha

Nábytek a interiérové zařízení mateřské školy Libická v Praze 3. Šatní skříňky, dřevěná grafika na stěně, obklady stěn a zákryty topení, stoly a policové sestavy ve třídách. Stoly a židle vybavení do jídelny.

Provozovna open space

Vybavení provozovny autobazaru kancelářským nábytkem. Kancelářské stoly, jednotlivé boxy v open space kanceláři.