KOMERČNÍ NÁBYTEK

NÁBYTEK DO RESTAURACÍ, OBCHODŮ, BARŮ

obchody, banky, restaurace, hotely, veletržní stánky

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. dodává individuální řešení pro vybavení obchodů, škol, školek, restaurací, bank, hotelů a jiných komerčních prostor, nábytek a zařízení zdravotnických zařízení, nebo kosmetických salonů.

Velmi žádaným segmentem je komerční nábytek jako např. recepce pro hotel, autoservis, kadeřnictví apod. a reklamní stánky pro prezentaci na výstavách a veletrzích, nebo prezentaci značky např. v obchodních centrech. S těmito výrobky máme bohaté zkušenosti, vyrobíme recepci či stánek přesně podle vašich představ.

Při realizaci nábytku jako vybavení restaurace, či obchodu zajistíme i návrh projektu a počítačový model budoucího vzhledu.

ukázky realizací a možných řešení od truhlářství Havlík s.r.o. – komerční nábytek:

Oblaca Bar Tower Park Praha

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž interiéru restaurace, stolů, židlí, baru a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Recepce AAA Auto

Recepce zákaznického centra AAA Auto.

Recepční pulty a kompletní sestavy nábytku pro recepce. Vyrobíme a vybavíme recepci pro firmy, hotely, zdravotnická zařízení, autoservisy, či kosmetická studia a kadeřnické salony. Vyrobíme recepční pult podle projektové dokumentace a představ zákazníka.

‹ zpět
truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-05  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-04  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-03  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-02  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-01
‹ zpět
kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-13 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-12 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-11 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-10 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-09 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-07 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-06 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-05 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-04 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-03 kavarna-sestajovice-truhlarstvi-havlik-02
Kadeřnický salon Jindřišská

Kadeřnický salon Jindřišská, Praha - vybavení a výroba interiéru kadeřnického salonu, masivní dřevěné stoly, vybavení bistra, židle, stolky...

Pivnice Šutka

Pivnice Šutka funguje už od roku 1975; v roce 2014 prošla kompletní rekonstrukcí, realizace interiéru pivnice od truhlářství Havlík s.r.o. - výroba stolů, lavic, interiérových doplňků -  nápojové a menu poutače, tabule, dřevěné obložení stěn a prostory výčepu. 

Katr restaurant

Vybavení interiéru pražské restaurace Katr Restaurant.

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž kompletního vybavení restaurace, stolů, židlí a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

Restaurant FIGO

Truhlářství Havlík vyrobilo a instalovalo veškeré vybavení zařízení restaurantu Figo. Do restaurace byly vyrobeny stoly, regálové stěny, bar a další zařízení.

‹ zpět
my-narodni-becherovka-7 my-narodni-becherovka-6 my-narodni-becherovka-5 my-narodni-becherovka-4 my-narodni-becherovka-3 my-narodni-becherovka-2 my-narodni-becherovka-1
Interiér prodejny Farmářský trh

Farmářský trh - výroba a realizace nábytku a zařízení pražské prodejny. Spolupráce s designovým studiem Bohemia Decor. Projekt byl realizován od počítačového návrhu interiéru a vizualizace až po výrobu a konečnou montáž nábytku a zařízení truhlářstvím Havlík.

Obchodní dům MY Národní

Truhlářství Havlík spolupracuje se společností Tesco, vyrobilo vybavení regálových systémů a pokladní pulty v části obchodního domu MY na pražské Národní třídě.

Interiér bistro Rašínovo nábřeží

Vybavení kompletního interiéru bistra v Praze na Rašínově nábřeží. Kompletní interiér podle návrhu, vizualizace a konečné realizace. Výroba stolů, prodejního pultu, policových systémů a regálů.

Pivnice Pod Petřínem

Realizace interiéru pivnice Pod Petřínem podle počítačového návrhu vizualizace. Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a vybavení do pivnice - stoly, židle a lavice, dřevěné obložení stěn a výčepního pultu.

Kosmetický salon

Nábytek do komerčních prostor - vybavení kosmetického salonu. Recepce a interiér provozovny, vyrobeno dle návrhu truhlářstvím Havlík.

Zubní ordinace

Nábytek a interiérové vybavení zubní ordinace. Skříně, kartotéka se zásuvkovým systémem, pracovní deska, linka s dřezem. Vyrobeno na míru podle požadavku zákazníka.

Mateřská škola Libická, Praha

Nábytek a interiérové zařízení mateřské školy Libická v Praze 3. Šatní skříňky, dřevěná grafika na stěně, obklady stěn a zákryty topení, stoly a policové sestavy ve třídách. Stoly a židle vybavení do jídelny.

Provozovna open space

Vybavení provozovny autobazaru kancelářským nábytkem. Kancelářské stoly, jednotlivé boxy v open space kanceláři.