KUCHYNĚ

Výběr kuchyně je věcí zásadního rozhodnutí. Na několik dalších let bude důležitou součástí Vaší domácnosti, a doufáme že kuchyňská linka od firmy truhlářství HAVLÍK s.r.o. Vám usnadní a zpříjemní práci v kuchyni. Osobní návštěvou u Vás zjistíme Vaše požadavky, nároky na domácí spotřebiče, představy o konečné podobě, barvách a použitém materiálu. Kuchyně vzniká postupně od vize našich zákazníků přes originální 3D projekt, až k preciznímu řemeslnému zpracování.

Sledujeme vývoj trhu a uplatňujeme nové technologie a trendy v našich výrobcích a dodávaných spotřebičích a službách.

Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro námi vyráběný nábytek vybíráme vždy pečlivě a zákazníkovi dáme na výběr z několika možností, pokud není sám rozhodnut. Materiály a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorií.

Předností firmy truhlářství HAVLÍK s.r.o. je specializace na zakázkovou výrobu a jsme schopni vyrobit i náročný atypický prvek kuchyňské sestavy a uspokojit Vaše představy po stránce designu i dokonalé funkčnosti. Kuchyňské linky navrhujeme a vyrábíme ve stylovém i moderním designu. Společnost truhlářství HAVLÍK s.r.o. Vám poskytne kompletní služby od zpracování 3D návrhu profesionálními architekty až po konečnou montáž ve Vašem interiéru.

Nabízíme širokou nabídku typů dvířek a povrchových úprav jednak vlastních návrhů a výroby, ale i renomovaných výrobců.

Pro zajištění nejvyššího komfortu při vaření, zajistíme kuchyňské elektrospotřebiče, vodovodní baterie apod. od předních výrobců a dodavatelů.

ukázky realizací kuchyní a možných řešení od truhlářství HAVLÍK s.r.o.:

‹ zpět
kuchyne-truhlarstvi-havlik-6-05 kuchyne-truhlarstvi-havlik-6-04 kuchyne-truhlarstvi-havlik-6-03 kuchyne-truhlarstvi-havlik-6-02 kuchyne-truhlarstvi-havlik-6-01
‹ zpět
truhlarstvi-praha-kuchyne-7-07 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-06 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-05 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-04 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-03 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-02 truhlarstvi-praha-kuchyne-7-01
Kuchyně Praha západ

Kompletní realizace a instalace kuchyně včetně vybavení a spotřebičů v rodinném domě Praha západ.

Moderní kuchyně Praha 6

Moderní kuchyně v Praze 6 vyrobená podle návrhu designéra. Kuchyňská linka, nábytek a zásuvkové systémy byly vyrobeny truhlářstvím Havlík na míru podle návrhu celého interiéru rozměrné kuchyně.

Kuchyně rodinný dům

Návrh kuchyně včetně počítačové vizualizace, realizace a instalace v rodinném domě.

‹ zpět
truhlarstvi-havlik-kuchyne-8204 truhlarstvi-havlik-kuchyne-8192 truhlarstvi-havlik-kuchyne-8183 truhlarstvi-havlik-kuchyne-8172 truhlarstvi-havlik-kuchyne-8153
Výběr kuchyní truhlářství Havlík

Ukázky kuchyní, kuchyňských linek vyrobených a instalovaných firmou truhlářství Havlík. Kuchyně v různých fázích realizace při výrobě, nebo montáži.