truhlářství HAVLÍK s.r.o.

Firma truhlářství HAVLÍK s.r.o., založená roku 1992, se zabývá výrobou nábytku a zařízení jako jsou kuchyně, kuchyňské linky a sestavy, vestavěné skříně, dřevěný nábytek – stylový nábytek i moderní nábytek, dřevěný nábytek do dětského pokoje, kancelářský nábytek. Služby truhlářství Praha, Praha Východ a Střední Čechy

Služby zahrnují také výrobu a montáž truhlářských komponentů jako je:

Jsme jako zakázkové truhlářství schopni vyrobit téměř cokoliv…

Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro nábytek vyráběný v truhlářství HAVLÍK s.r.o. vybíráme vždy pečlivě a zákazníkovi dáme na výběr z několika možností, pokud není sám rozhodnut. Materiály a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorií.

Truhlářské výrobky a zařízení vyrobíme podle Vašich představ, návrhů Vašeho architekta, nebo pokud si nebudete vědět rady, spolupracujeme s designerským studiem. Ke všemu je možný 3D návrh, pro lepší představu. V případě realizace zakázky jsou 3D návrhy zdarma!

Samozřejmostí jsou bezplatné cenové nabídky.

Truhlářství Havlík s.r.o. nabízí své služby v lokalitách Praha, Praha Východ a Střední Čechy. Oblast našeho působení je ovšem po domluvě i celá ČR.