KOMERČNÍ NÁBYTEK

NÁBYTEK DO RESTAURACÍ, OBCHODŮ, BARŮ

obchody, banky, restaurace, hotely, veletržní stánky

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. dodává individuální řešení pro vybavení obchodů, škol, školek, restaurací, bank, hotelů a jiných komerčních prostor, nábytek a zařízení zdravotnických zařízení, nebo kosmetických salonů.

Velmi žádaným segmentem je komerční nábytek jako např. recepce pro hotel, autoservis, kadeřnictví apod. a reklamní stánky pro prezentaci na výstavách a veletrzích, nebo prezentaci značky např. v obchodních centrech. S těmito výrobky máme bohaté zkušenosti, vyrobíme recepci či stánek přesně podle vašich představ.

Při realizaci nábytku jako vybavení restaurace, či obchodu zajistíme i návrh projektu a počítačový model budoucího vzhledu.

ukázky realizací a možných řešení od truhlářství Havlík s.r.o. – komerční nábytek:

Oblaca Bar Tower Park Praha

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž interiéru restaurace, stolů, židlí, baru a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

‹ zpět
truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-05  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-04  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-03  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-02  truhlarstvi-havlik-realizace-mercedes-01
Autosalon Mercedes

Dřevěné schodiště v interiéru autosalonu Mercedes - Benz. Jednoduché, designově čisté schody z tvrdého dřeva.

Kavárna Šestajovice

Vybavení Kavárny v Šestajovicích. Truhlářství Havlík realizovalo výrobu interiéru kavárny, včetně instalace a kompletace interiéru v provozovně. Moderní a přesto stylový interiér a nábytek v interiéru kavárny včetně dětského koutku, prodejního pultu i stolků a dalšího vybavení.

Kadeřnický salon Jindřišská

Kadeřnický salon Jindřišská, Praha - vybavení a výroba interiéru kadeřnického salonu, masivní dřevěné stoly, vybavení bistra, židle, stolky...

‹ zpět
katr-restaurant-08 katr-restaurant-07 katr-restaurant-06 katr-restaurant-05 katr-restaurant-04 katr-restaurant-03 katr-restaurant-02 katr-restaurant-01
Katr restaurant

Vybavení interiéru pražské restaurace Katr Restaurant.

Truhlářství Havlík realizovalo výrobu a montáž kompletního vybavení restaurace, stolů, židlí a dalšího nábytku a interiérového vybavení.

‹ zpět
my-narodni-becherovka-7 my-narodni-becherovka-6 my-narodni-becherovka-5 my-narodni-becherovka-4 my-narodni-becherovka-3 my-narodni-becherovka-2 my-narodni-becherovka-1
Reklamní stánek Becherovka

Reklamní stánek Becherovka vyrobený truhlářstvím Havlík na míru dle přání a návrhu společnosti a obchodníka.

Stánek je využíván k prezentaci značky v obchodních centrech a na společenských akcích.

Interiér prodejny Farmářský trh

Farmářský trh - výroba a realizace nábytku a zařízení pražské prodejny. Spolupráce s designovým studiem Bohemia Decor. Projekt byl realizován od počítačového návrhu interiéru a vizualizace až po výrobu a konečnou montáž nábytku a zařízení truhlářstvím Havlík.

Obchodní dům MY Národní

Truhlářství Havlík spolupracuje se společností Tesco, vyrobilo vybavení regálových systémů a pokladní pulty v části obchodního domu MY na pražské Národní třídě.

Interiér bistro Rašínovo nábřeží

Vybavení kompletního interiéru bistra v Praze na Rašínově nábřeží. Kompletní interiér podle návrhu, vizualizace a konečné realizace. Výroba stolů, prodejního pultu, policových systémů a regálů.

Pivnice Pod Petřínem

Realizace interiéru pivnice Pod Petřínem podle počítačového návrhu vizualizace. Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a vybavení do pivnice - stoly, židle a lavice, dřevěné obložení stěn a výčepního pultu.

Kosmetický salon

Nábytek do komerčních prostor - vybavení kosmetického salonu. Recepce a interiér provozovny, vyrobeno dle návrhu truhlářstvím Havlík.

Zubní ordinace

Nábytek a interiérové vybavení zubní ordinace. Skříně, kartotéka se zásuvkovým systémem, pracovní deska, linka s dřezem. Vyrobeno na míru podle požadavku zákazníka.

‹ zpět
kancelarsky-nabytek-openspace-08 kancelarsky-nabytek-openspace-07 kancelarsky-nabytek-openspace-06 kancelarsky-nabytek-openspace-05 kancelarsky-nabytek-openspace-04 kancelarsky-nabytek-openspace-03 kancelarsky-nabytek-openspace-02 kancelarsky-nabytek-openspace-01
Provozovna open space

Vybavení provozovny autobazaru kancelářským nábytkem. Kancelářské stoly, jednotlivé boxy v open space kanceláři.