KOMERČNÍ NÁBYTEK

NÁBYTEK DO RESTAURACÍ, OBCHODŮ, BARŮ

obchody, banky, restaurace, hotely, veletržní stánky

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. dodává individuální řešení pro vybavení obchodů, škol, školek, restaurací, bank, hotelů a jiných komerčních prostor, nábytek a zařízení zdravotnických zařízení, nebo kosmetických salonů.

Velmi žádaným segmentem je komerční nábytek jako např. recepce pro hotel, autoservis, kadeřnictví apod. a reklamní stánky pro prezentaci na výstavách a veletrzích, nebo prezentaci značky např. v obchodních centrech. S těmito výrobky máme bohaté zkušenosti, vyrobíme recepci či stánek přesně podle vašich představ.

Při realizaci nábytku jako vybavení restaurace, či obchodu zajistíme i návrh projektu a počítačový model budoucího vzhledu.

ukázky realizací a možných řešení od truhlářství Havlík s.r.o. – komerční nábytek:

Recepce AAA Auto

Recepce zákaznického centra AAA Auto.

Recepční pulty a kompletní sestavy nábytku pro recepce. Vyrobíme a vybavíme recepci pro firmy, hotely, zdravotnická zařízení, autoservisy, či kosmetická studia a kadeřnické salony. Vyrobíme recepční pult podle projektové dokumentace a představ zákazníka.

Autosalon Mercedes

Dřevěné schodiště v interiéru autosalonu Mercedes - Benz. Jednoduché, designově čisté schody z tvrdého dřeva.

Kavárna Šestajovice

Vybavení Kavárny v Šestajovicích. Truhlářství Havlík realizovalo výrobu interiéru kavárny, včetně instalace a kompletace interiéru v provozovně. Moderní a přesto stylový interiér a nábytek v interiéru kavárny včetně dětského koutku, prodejního pultu i stolků a dalšího vybavení.

Kadeřnický salon Jindřišská

Kadeřnický salon Jindřišská, Praha - vybavení a výroba interiéru kadeřnického salonu, masivní dřevěné stoly, vybavení bistra, židle, stolky...

‹ zpět
IMG_9994_hdr IMG_9990 IMG_9986 IMG_9979_hdr IMG_9975_hdr IMG_9968_hdr IMG_9963_hdr IMG_9959 IMG_9950_hdr IMG_0026_hdr IMG_0023_hdr IMG_0018_hdr IMG_0015_hdr IMG_0008_hdr IMG_0003_hdr
‹ zpět
katr-restaurant-08 katr-restaurant-07 katr-restaurant-06 katr-restaurant-05 katr-restaurant-04 katr-restaurant-03 katr-restaurant-02 katr-restaurant-01
Restaurant FIGO

Truhlářství Havlík vyrobilo a instalovalo veškeré vybavení zařízení restaurantu Figo. Do restaurace byly vyrobeny stoly, regálové stěny, bar a další zařízení.

Reklamní stánek Becherovka

Reklamní stánek Becherovka vyrobený truhlářstvím Havlík na míru dle přání a návrhu společnosti a obchodníka.

Stánek je využíván k prezentaci značky v obchodních centrech a na společenských akcích.

‹ zpět
interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-10 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-01 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-09 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-08 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-07 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-06 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-05 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-04 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-03 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-02 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-06 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-05 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-04 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-03 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-02 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-01 interier-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-thumb vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-13 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-12 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-11 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-10 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-09 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-08 vybaveni-obchod-truhlarstvi-havlik-farma-07
‹ zpět
my-narodni-2014-08 my-narodni-2014-07 my-narodni-2014-06 my-narodni-2014-05 my-narodni-2014-04 my-narodni-2014-03 my-narodni-2014-02 my-narodni-2014-01 my-narodni-1-12 my-narodni-1-11 my-narodni-1-10 my-narodni-1-9 my-narodni-1-8 my-narodni-1-7 my-narodni-1-6 my-narodni-1-5 my-narodni-1-4 my-narodni-1-3 my-narodni-1-2 my-narodni-1-1
Interiér bistro Rašínovo nábřeží

Vybavení kompletního interiéru bistra v Praze na Rašínově nábřeží. Kompletní interiér podle návrhu, vizualizace a konečné realizace. Výroba stolů, prodejního pultu, policových systémů a regálů.

Pivnice Pod Petřínem

Realizace interiéru pivnice Pod Petřínem podle počítačového návrhu vizualizace. Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a vybavení do pivnice - stoly, židle a lavice, dřevěné obložení stěn a výčepního pultu.

Kosmetický salon

Nábytek do komerčních prostor - vybavení kosmetického salonu. Recepce a interiér provozovny, vyrobeno dle návrhu truhlářstvím Havlík.

Zubní ordinace

Nábytek a interiérové vybavení zubní ordinace. Skříně, kartotéka se zásuvkovým systémem, pracovní deska, linka s dřezem. Vyrobeno na míru podle požadavku zákazníka.

Mateřská škola Libická, Praha

Nábytek a interiérové zařízení mateřské školy Libická v Praze 3. Šatní skříňky, dřevěná grafika na stěně, obklady stěn a zákryty topení, stoly a policové sestavy ve třídách. Stoly a židle vybavení do jídelny.

Provozovna open space

Vybavení provozovny autobazaru kancelářským nábytkem. Kancelářské stoly, jednotlivé boxy v open space kanceláři.