LUXUSNÍ INTERIÉRY

vybavení kompletních interiérů nábytkem, včetně návrhu

Truhlářství Havlík s.r.o. vám spolu s předními designérskými studii navrhne i vybaví celé interiéry bytu, či domu, vaši ložnici, kuchyň, obývací pokoj nábytkem a dalším zařízením interiéru.

Spolupracujeme s renomovanými architektonickými studii, které vypracují návrhy kompletních interiérů, včetně počítačové vizualizace a náhledu.

Máme bohaté zkušenosti s výrobou nábytku podle návrhu architekta, ať už se jedná o návrh dodaný zákazníkem, nebo návrh od partnerů truhlářství HAVLÍK s.r.o.

Interiér - byt Praha (Bohemia Decor)

Interiér Pražského bytu, do kterého Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a doplňky. Interiéru byl realizován ve spolupráci se studiem Bohemia Decor. Nábytek, skříně a komody do obývacího pokoje, postele do ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

Interiér byt Praha 5

Realizace kompletního interiéru v Praze od Truhlářství Havlík ve spolupráci s designérským studiem Bohemia Decor.

Interiér - byt Praha

Kompletní vybavení interiéru bytu v Praze nábytkem z dílny truhlářství Havlík. Design interiéru ve spolupráci se studiem WAY Designery. Nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

‹ zpět
truhlarstvi-interiery-livingroom-7 truhlarstvi-interiery-livingroom-6 truhlarstvi-interiery-livingroom-5 truhlarstvi-interiery-livingroom-4 truhlarstvi-interiery-livingroom-3 truhlarstvi-interiery-livingroom-2 truhlarstvi-interiery-livingroom-1
Luxusní kuchyně

Luxusní interiér kuchyně. Pro nejnáročnější klienty vyrobíme luxusní stylové kuchyně podle představy zákazníka. Zprostředkujeme také návrh a počítačovou vizualizaci interiéru kuchyně od renomovaných designérských studií.

Byt Praha 9

Vybavení bytu v Praze 9 nábytkem - jednotlivé solitéry nábytku, manželská postel v ložnici a nábytek v dětském pokoji.

‹ zpět
truhlarstvi-interiery-koupelny-5 truhlarstvi-interiery-koupelny-4 truhlarstvi-interiery-koupelny-3 truhlarstvi-interiery-koupelny-2 truhlarstvi-interiery-koupelny-1