LUXUSNÍ INTERIÉRY

vybavení kompletních interiérů nábytkem, včetně návrhu

Truhlářství Havlík s.r.o. vám spolu s předními designérskými studii navrhne i vybaví celé interiéry bytu, či domu, vaši ložnici, kuchyň, obývací pokoj nábytkem a dalším zařízením interiéru.

Spolupracujeme s renomovanými architektonickými studii, které vypracují návrhy kompletních interiérů, včetně počítačové vizualizace a náhledu.

Máme bohaté zkušenosti s výrobou nábytku podle návrhu architekta, ať už se jedná o návrh dodaný zákazníkem, nebo návrh od partnerů truhlářství HAVLÍK s.r.o.

Interiér - byt Praha (Bohemia Decor)

Interiér Pražského bytu, do kterého Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a doplňky. Interiéru byl realizován ve spolupráci se studiem Bohemia Decor. Nábytek, skříně a komody do obývacího pokoje, postele do ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

Interiér byt Praha 5

Realizace kompletního interiéru v Praze od Truhlářství Havlík ve spolupráci s designérským studiem Bohemia Decor.

Interiér - byt Praha

Kompletní vybavení interiéru bytu v Praze nábytkem z dílny truhlářství Havlík. Design interiéru ve spolupráci se studiem WAY Designery. Nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

Interiér - byt Praha 6

Byt Praha 6 - spolupráce truhlářství Havlík s designérským studiem. Výroba nábytku podle návrhu designéra a jeho instalace do interiéru bytu v Praze 6.

‹ zpět
truhlarstvi-interiery-kuchyne-7 truhlarstvi-interiery-kuchyne-6 truhlarstvi-interiery-kuchyne-5 truhlarstvi-interiery-kuchyne-4 truhlarstvi-interiery-kuchyne-3 truhlarstvi-interiery-kuchyne-2 truhlarstvi-interiery-kuchyne-1
‹ zpět
truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-10 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-09 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-08 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-07 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-06 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-04 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-03 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-02 truhlarstvi-nabytek-byt-praha09-01
Luxusní koupelny

Luxusní interiér koupelen. Vyrobíme koupelnový nábytek podle představy zákazníka, skříňky pod designová umyvadla, atypické obložení vany, vše z nejkvalitnějších materiálů, které dodají vaší koupelně originalitu a luxusní vzhled.