NÁBYTEK

Výroba stylového a moderního nábytku

Truhlářství HAVLÍK s.r.o. vyrábí nábytek v moderním i stylovém designu, včetně rustikálního nábytku. Rustikální nábytek je ojedinělý nejen designem, ale rovněž povrchovou úpravou – povrch nábytku není lakovaný, ale voskovaný. Voskování je speciální metoda povrchové úpravy, kdy moření přírodními vosky probíhá hluboko do dřeva.

Jsme ale schopni vyrobit jakýkoliv nábytek – z masivu, dýhovaného materiálu, lamina – podle přání zákazníka, nebo i podle vlastních návrhů.

Ať jde o doplňky, policové sestavy, předsíňový nábytek, jídelní a konferenční stoly, TV a hifi stolky, komody, stylový nábytek, nebo o komerční nábytek pro vybavení školek, škol, kanceláří, restaurací a ostatních komerčních prostor, vždy dbáme na precizní řemeslné zpracování.

Vybavíme váš pokoj, ložnici, či dětský pokoj kompletním nábytkem a vybavením interiéru podle návrhu bytového architekta. Počítačový 3D náhled pro věrnou představu budoucího nového uspořádání interiéru.

ukázky realizací a řešení od truhlářství HAVLÍK s.r.o.:

Nábytek rodinný dům Praha východ

Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a doplňky do interiéru rodinného domu. Nábytek do obývacího pokoje, postele, šatna v ložnici, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

Interiér - byt Praha (Bohemia Decor)

Interiér Pražského bytu, do kterého Truhlářství Havlík vyrobilo nábytek a doplňky. Interiéru byl realizován ve spolupráci se studiem Bohemia Decor. Nábytek, skříně a komody do obývacího pokoje, postele do ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i vestavné skříně.

‹ zpět
tv-stena-stolek nabytek-komoda-02 nabytek-komoda-01 stěna-knihovna  schody-patro  loznice-postele-02  loznice-postele-01  komoda-hifi   komoda-008    komoda-005    nabytek-skrinka-05    nabytek-stolek-truhlarstvihavlik-3-1    obyvaci-cast    komoda-007    komoda-006    vestavene-skrine-3    vestavene-skrine-2-1    nabytek-stolek-truhlarstvihavlik-3-3    nabytek-stolek-truhlarstvihavlik-3-4
‹ zpět
detsky-pokoj-foto-27 detsky-pokoj-foto-26 detsky-pokoj-foto-25 detsky-pokoj-foto-24 detsky-pokoj-foto-23 detsky-pokoj-foto-22 detsky-pokoj-foto-21 detsky-pokoj-foto-20 detsky-pokoj-foto-19 detsky-pokoj-foto-18 detsky-pokoj-foto-17 detsky-pokoj-foto-16 detsky-pokoj-foto-15 detsky-pokoj-foto-14 detsky-pokoj-foto-13 detsky-pokoj-foto-12 detsky-pokoj-foto-11 detsky-pokoj-foto-10 detsky-pokoj-foto-9 detsky-pokoj-foto-8 detsky-pokoj-foto-7 detsky-pokoj-foto-6 detsky-pokoj-foto-5 detsky-pokoj-foto-4 detsky-pokoj-foto-3 detsky-pokoj-foto-1 detsky-pokoj-foto-2 detsky-pokoj-3D-5 detsky-pokoj-3D-4 detsky-pokoj-3D-3 detsky-pokoj-3D-2 detsky-pokoj-3D-1
Interiér byt Praha 2

Kompletní vybavení interiéru bytu v Praze 2 nábytkem z dílny truhlářství Havlík. Nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyňská linka, jídelní stůl i skříně v chodbě.

‹ zpět
nabytek-detske-pokoje-05  nabytek-detske-pokoje-04  nabytek-detske-pokoje-03  nabytek-detske-pokoje-02  nabytek-detske-pokoje-01
Dětské pokoje

Dětský pokoj – vybavení dětského pokoje nábytkem vyrobeným na míru podle představy zákazníka, nebo dle návrhu designéra. Výroba nábytku od Truhlářství Havlík, realizace vybraných dětských pokojů.

Nábytek byt Praha 2

Byt Praha 2 – Vybavení nábytkem bytu v Praze 3. Výroba a instalace nábytku - předsíň, kuchyně, obývací pokoj a ložnice.

Nábytek pracovna

Výroba nábytku do pracovny, psací stůl, knihovna, šatní skříň i pohovka. Individuální řešení pracovny na míru dle požadavků zákazníka.