Spojení moderní technologie a ruční řemeslné práce

Jsme věrni tradičnímu řemeslu truhlářství. Díky přesnému konstrukčnímu zpracování na moderních CNC strojích, na kterých se jednotlivé díly nábytku vrtají a frézují, zaručíme bytelnost a nadstandardní kvalitu. I přesto je třeba finální dokonalé podoby dosáhnout i pomocí ručního přebroušení a finalizace detailů, nebo povrchové úpravy, s důrazem na poctivost řemeslného zpracování.

Povrchová úprava – lakování, olejování, či moření

Volba správné povrchové úpravy je podstatná k uspokojení požadavků zákazníka o konečné podobě nábytku i celého interiéru.

Povrch nábytku upravujeme většinou přírodními oleji, nebo ekologickými laky a mořidly. Napouštění olejem je tradiční technologie používaná již starými truhlářskými mistry. Zákazník má možnost vybrat si z celé škály odstínů mořidel, olejů a laků dle barevného vzorníku. Přizpůsobíme se také  individuálním požadavkům zákazníka.

truhlářství HAVLÍK s.r.o. - lakovna

Jednotlivé díly nábytku prochází procesem několikerého nanášení základní vrstvy a broušení. Laky nanášíme ručně pistolí, proto umíme zalakovat jakýkoliv tvar i rozměr dílu nábytku jako jsou kulaté stolové desky, dvířka kuchyňských a koupelnových dvířek a skříněk, i dalších druhů nábytku. Nabízíme široký rozsah možností lakování od matných laků, až po vysoký lesk v nejvyšší kvalitě.

Montáž

Jednotlivé díly nábytku, či kuchyňské linky montujeme v naší truhlářské dílně, konečná instalace a kompletace je povedena u zákazníka. Zaměstnanci truhlářství HAVLÍK s.r.o. jsou odborníky znalými a vyučenými v oboru truhlářství a při montáži a kompletaci interiéru postupují k maximální spokojenosti zákazníka i ve spolupráci s designérem, či architektem v případě realizace interiéru dle designerského návrhu.